KONST / Litografier / Färglitografi 7405086
*
nr 740 5086
Färglitografi
Observatörerna, motivets mått: 20 x 32
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 februari 2012
kl 19:30:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/2 17:52:48
1
100 kr
13/2 19:25:28
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad observatörerna
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:38
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:35
*
Färglitografi
nr 740 5086
Färglitografi
Observatörerna, motivets mått: 20 x 32
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 februari 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/2 17:52:48 | 1 | 100 kr |
13/2 19:25:28 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad observatörerna
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:38 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:35